همایش اخلاق حقوقی در دانشگاه قم با همکاری کانون سردفتران و دفتریاران برگزار می شود - کانون سردفتران و دفتریاران استان قم
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
همایش اخلاق حقوقی در دانشگاه قم با همکاری کانون سردفتران و دفتریاران برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، دانشکده حقوق و معاونت فرهنگی دانشگاه قم همایش اخلاق حقوقی را با همکاری نهادهای حقوقی استان از جمله کانون سردفتران و دفتریاران استان قم برگزار می کند.

محورهای این همایش که قرار است در ۱۷ خرداد سال ۱۴۰۱ برگزار شود در ۱۴ محور دسته بندی شده که دو محور آن شامل ضرورت های اخلاقی سردفتری اسناد رسمی و آسیب های اخلاقی سردفتری اسناد رسمی در حوزه مسؤولیت های سردفتری اسناد رسمی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

علاقه مندان می توانند مقالات خود را در خصوص محورهای همایش تا تاریخ هفتم خرداد ۱۴۰۱ از طریق آدرس الکترونیکی legalethics@qom.ac.ir به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

همچنین علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی qom.ac.ir/legalethics و جهت ارتباط با همایش در شبکه اجتماعی ایتا به نشانی eitaa.com/legalethics مراجعه نمایند.

کانون سردفتران و دفتریاران استان قم از همه همکاران فرهیخته سردفتر و دفتریار در سراسر کشور دعوت می نماید مقالات خود را در حوزه های مختلف همایش خصوصا حوزه سردفتری اسناد رسمی در مهلت مقرر به دبیرخانه همایش ارسال و در جهت غنی سازی مباحث همایش مذکور مشارکت نمایند.

 

به اشتراک بگذارید...

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false